Ploter solwentowy OKI ColorPainter H2-74s

OKI ColorPainter H2P-74s

Ploter solentowy - produkcyjny

Oszczędność kosztów produkcji

ColorPainter zapewnia niezrównane odwzorowanie drukowanych szczegółów. Mechanizm drukujący o wysokiej prędkości zapewnia niezrównaną wydajność przy zastosowaniach we wnętrzach oraz na zewnątrz.

Technologia Smart Pass 3Technologia Smart Pass 4

Specjalny algorytm kontroli kropli SP4 steruje ilością używanego atramentu, aby wygenerować idealny rozmiar kropli, co zapewnia niezwykłą jakość obrazu. Technologia ta sprawia, że drukarka świetnie nadaje się do wysokiej jakości zastosowań we wnętrzach i na zewnątrz oraz eliminuje pasmowanie bez spadku jakości i prędkości.

Technologia Dynamic Dot PrintingDynamic Dot Printing

Technologia DDP kontroluje i optymalizuje wielkość oraz gęstość kropli, aby zapewnić bogate, wyraźne, błyszczące kolory o dużej szczegółowości. Wspomaga również wydruki o wysokiej gęstości bez utraty jakości szczegółów oraz prędkości. To idealne rozwiązanie w przypadku zastosowań z podświetleniem.

Technologia Smart Nozzle Mapping 3

Smart Nozzle Mapping 3

Nowy algorytm umożliwił ulepszenie funkcji Smart Nozzle Mapping, co gwarantuje precyzyjne uzupełnianie brakujących kropli w przypadku zapchania dyszy. Algorytm ten pozwala zastąpić do 10 dysz na głowicę drukującą bez spadku jakości czy szybkości druku.

Oprogramowanie CP ManagerCP Manager

Oprogramowanie opracowane specjalnie dla drukarek ColorPainter. Oprogramowanie sterujące CPManager jest dostarczane wraz z drukarką i podaje informacje o stanie drukowania, wyświetla powiadomienia o błędach i ostrzeżenia oraz zapewnia łatwy dostęp do ustawień i parametrów urządzenia. Można je obsługiwać za pomocą komputera, urządzenia mobilnego lub Twittera.

Głowice drukujące pracujące z dużą szybkością

Profesjonalne głowice drukujące o wysokiej częstotliwości roboczej zapewniają maksymalną szybkość drukowania wynoszącą 49,7 m²/h. Nawet praca w trybie dużej prędkości nie powoduje utraty gęstości. W przypadku zastosowań specjalnych istnieje możliwość zwiększenia gęstości bez spadku szybkości drukowania.

Wbudowane mniejsze pojemniki

Jeden wbudowany mniejszy pojemnik przypadający na każdy kolor gwarantuje nieprzerwany wydruk nawet podczas wymiany pojemników z atramentem. Pojemniki z atramentem są całkowicie opróżniane. Atrament do napełniania kaset jest dostarczany w niewielkich pojemnikach, co pozwala zmniejszyć ilość odpadów.

System podawania atramentu o dużej pojemności (LCIS)

Maksymalizuje wydajność drukowania. Drukarka ColorPainter M-64s LCIS jest wyposażona w 4,5-litrowy zbiornik z atramentem dla każdego koloru, dzięki czemu może w sposób ciągły produkować dużą ilość wydruków.

Nazwa modelu:

IP-7700-26

Głowica drukująca Głowica drukująca profesjonalna piezoelektryczna typu Drop On Demand
Liczba dysz 508 dysz na kolor
Maksymalna rozdzielczość maks. 900 × 900 dpi
Rozdzielczość wizualna fotorealistyczny wydruk
Szybkość drukowania od 9,4 do 80 m²/h
Maksymalna szerokość nośnika 1900 mm (74,8 cala)
Maksymalna szerokość wydruku 1890 mm (74,4 cala)
Gramatura nośnika do 50 kg
Maksymalna średnica nośnika 220 mm
Rozmiar marginesów 5 mm
Odległość głowicy od nośnika dzięki automatycznemu wykrywaniu nośników głowica drukująca ustawia się samoczynnie w położeniu zapewniającym najlepszą jakość obrazu
Typ atramentu atrament VX na bazie łagodnych rozpuszczalników
Kolory CMYK
Max. pojemność zbiornika z atramentem pojemnik mieszczący 8 litrów atramentu na kolor
Nośniki Nośniki PCW, baner, siatka, papier z niebieskim tyłem, nośnik podświetlany i inne nośniki do drukarek solwentowych
Moduł grzewczy Moduł grzewczy wbudowany, oddzielnie regulowany, 3-strefowy
Pobór mocy drukarka do 1440 W podczas pracy;
do 105 W w trybie uśpienia
moduł grzewczy: do 2880 W
Środowisko pracy 15–30°C (59–86°F), wilgotność względna 30–70% (bez skraplania)
Środowisko przechowywania 5–35°C (41–95°F), wilgotność względna 10–80% (bez skraplania)
Wymiary zewnętrzne 3383 × 1275 × 1511 (wys. × szer. × głęb.)
Ciężar 587 kg
Ciężar systemu podawania atramentu o dużej pojemności (pustego) 9 kg
Dołączone akcesoria pojemnik na zużyty atrament, kabel USB, płyta CD z instrukcją obsługi,
oprogramowanie CP-Manager, napełnione małe pojemniki pomocnicze,
profesjonalny układ podawania/przyjmowania

Jeśli są Państwo zainteresowani posiadaniem urządzenia: Ploter solwentowy OKI ColorPainter H2P-74s, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy korzystną ofertę zakupu..