Kalibracja i profilowanie

Kalibracja, profilowanie i serwis

Usługi zapewniające niezawodną i precyzyjną pracę ploterów

Kalibracja i profilowanie ploterów

Kalibracja i profilowanie

Nasi specjaliści posiadają dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie profilowania urządzeń poligraficznych, a w szczególności ploterów solwentowych. Profesjonalny sprzęt, który posiadamy pozwoli uzyskać najwyższą jakość wydruku z Państwa urządzeń. Profilujemy maszyny UV, plotery solwentowe i urządzenia cyfrowe. Przekonacie się Państwo, że maszyny na których drukujecie mogą więcej.

Serwis techniczny

Posiadamy doświadczonych i profesjonalnie przeszkolonych pracowników, którzy są do Państwa dyspozycji w zakresie serwisowania, wykonywania przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych, a także usuwania najbardziej problematycznych usterek ploterów solwentowych wszystkich marek. Nasz magazyn części zamiennych jest dobrze wyposażony dzięki temu już podczas pierwszego kontaktu serwisu z Państwem jesteśmy w stanie trafnie zdiagnozować usterkę oraz przywrócić urządzeniom pełną sprawność oszczędzając Państwa czas i pieniądze. Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo specjalistyczne bezpyłowe patyczki czyszczące oraz czyściwa dedykowane do codziennej obsługi ploterów solwentowych.


Jeśli są Państwo zainteresowani kalibracją i profilowaniem kolorystycznym, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.