Laminat płynny

Laminaty płynne

Wysokiej jakości laminaty do wydruków wielkoformatowych

Płynne laminaty polimerowe

Oferujemy Państwu sprawdzone rozwiązanie do uszlachetniania i zabezpieczania wydruków przez laminowanie.

Laminaty stworzone są na bazie polimerów syntetycznych rozpuszczalnych w wodzie. Laminat uszlachetnia i zabezpiecza powierzchnię przed warunkami zewnętrznymi przy zachowaniu oryginalnej barwy powierzchni.

Pokrywanie laminatem druków, jest jedyną metodą pozwalającą na wydłużenie czasu ekspozycji przy zmiennych i szkodliwych warunkach zewnętrznych takich jak promieniowanie UV, ścieranie, wilgotność powietrza itd. Może być stosowany na różnego rodzaju podłoża poligraficzne, nakładany za pomocą wałka, pędzla, pistoletu lakierniczego lub laminatorów.

Laminaty serii Extra zostały zaprojektowane do jeszcze lepszej ochrony przed działaniem warunków atmosferycznych oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Są to idealne laminaty do aplikacji zewnętrznych.

  • Basic (błysk/mat/satyna)
  • Seria dedykowana do wydruków zewnętrznych i wewnętrznych na różnego rodzaju podłoża. Stosowany do folii monomerowej, canvasu, roll-up, banerów, folii OWV, folii wylewanych

  • Extra (błysk/mat/satyna)
  • Seria dedykowana do wydruków zewnętrznych i wewnętrznych narażonych na zwiększone uszkodzenia mechaniczne. Folia na samochody, plandeki. Stosowany do folii monomerowej, wylewanej i polimerowej, OWV, banerów, plandek.

  • Special (błysk/mat/satyna)
  • Przeznaczony na bardzo narażone powierzchnie - podłogi, plandeki. Stosowany do folii monomerowej, wylewanej i polimerowej, OWV, plandek, bannerów.


    Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą laminatów, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.